Umělecká 8, Praha 7
Tel.: 233 378 694
fzsumelecka@seznam.cz

Fakultní základní škola Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy

Když se radost vrací

Datum konání: 8.1. 2021

Popis akce

  Před vánočními svátky jsme vás informovali o tom, že žáci 1. a 2. tříd namalovali vánoční pozdravy seniorům z Prahy 7. Velice nás potěšila reakce mnohých obdarovaných, kteří do školy napsali či zatelefonovali poděkování za milý dárek. Někteří nich do školy přišli dokonce osobně poděkovat dětem i paním učitelkám, čímž nám všem udělali radost ne mešní, než byla ta jejich. Odezva našich starších spoluobčanů děti moc potěšila a přinesla jim zjištění, že i malý dárek a pozornost potěší a jejich práce nebyla zbytečná.

  Po jedné z posledních návštěv napsala pár slov i paní učitelka Jana Topičová (2.A):

Ve středu 6.1. zavítal do 2. A pan Jaroslav z domova seniorů, aby přinesl Tříkrálové poselství dětem a popřál jim vše nejlepší do nového roku. Vyjádřil také poděkování Hedvice za přání k Vánocům. Děti vyráběly přáníčka pro seniory v průběhu prosince. Další poděkování přišlo mailem od pana Jaroslava pro Brunna. Paní Ivanka přinesla Filípkovi krásnou vánoční ozdobu a pan Jaroslav se svou manželkou poslali Mie do školy vánoční pohlednici s přáním. Jsme moc rádi, že naše přáníčka udělaly seniorům radost. 

  Jsme rádi, že i v této době se k sobě umí lidé hezky chovat a učí to i naše žáky a děti. Děkujeme a ještě jednou všem přejeme do nového roku jenom to nejlepší, hlavně pevné zdraví a návrat k normálnímu životu!

 

» Vrátit se na předchozí stránku