Umělecká 8, Praha 7
Tel.: 233 378 694
fzsumelecka@seznam.cz

Fakultní základní škola Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy

Odcházení

Datum konání: 28.6. 2019

Popis akce

  Po letech klidu, kdy se sportovní terminologií náš kádr stabilizoval a soupiska ustálila, nastává na konci tohoto školního roku zemětřesení. Naši školu opouští z různých důvodů hned několik kolegů a kolegyň - uklízečky, zaměstnankyně školní jídelny, asistentka pedagoga i pedagogové. Po každém z nich tady zůstává pořádný kus poctivé práce a prázdné místo.

  Při vší úctě k ostatním odcházejícím, nejvýraznější ztrátou pro nás je odchod tří dlouholetých členů učitelského sboru, kteří vždy patřili mezi opravdové pohodáře. Paní učitelky Iva Ernstová a Ilona Hložková, které se snad neuměly a neumí mračit a kolem sebe vždy šířily dobrou náladu, a pan zástupce Zdeněk Kodýtek, který se svým laskavým a svědomitým přístupem plným empatie a porozumění k lidem i povinnostem byl pevným bodem a oporou v kolotoči všedních dní. Všichni tři na naší škole končí ze stejného důvodu - odchod do důchodu.

  Ivuško, Ilonko a Zdeňku, budete nám chybět a Vaši nástupci to budou mít těžké, budou-li Vás chtít plnohodnotně nahradit. Přejeme Vám, aby dny, týdny, měsíce a roky ve Vaší nové roli plynuly bez zádrhelů a byly plné radosti a hezkých chvil, a za společně prožité roky Vám moc a moc děkujeme.

  Vaši "pozůstalí" ze ŠKOLY POHODY

 

» Vrátit se na předchozí stránku